Provozování vodovodů, kanalizací a ČOV

Spravujeme lokality: Hřivno, Zdětín, Hoštice u Vodochod, Zdiby u Celnice, Chotětov a Tachov

Už Vás nebaví neustálé zdražování výstavby vodovodů a kanalizací plněním nesmyslných a ničím neodůvodněných požadavků Vašeho provozovatele vodovodu a kanalizace? Přejděte k nám! Jsme stavební společnost a dobře chápeme jak je pro každého investora důležitá kvalita za rozumnou cenu.

Veškeré papírování s převodem provozování vyřídíme za Vás a zdarma. Nezáleží při tom na tom zda v obci je již nějaký provozovatel nebo ne. Může jich zde být klidně několik.

Také zajišťujeme vlastní stavební kapacitou výstavbu vodovodů a kanalizací a dobře se orientujeme v kvalitě a ceně materiálů na trhu.Jsme soukromá společnost a při volbě materiálu nás nezajímá nic jiného než cena a kvalita.

Realizujeme několik variant spolupráce s místní samosprávou nebo se soukromými vlastníky technické infrastruktury dále jen TI:
1. Provoz formou pronájmu TI , kdy platíme předem domluvené nájemné vlastníkům TI (rozpočítává se ovšem do ceny vodného a stočného).
2. Provoz formou společné účelové společnosti většinou s.r.o., kam vloží vlastník TI a my techniku a odborné vedení. Rozhodování, zisk a náklady se dělí dle dohody v zakládací smlouvě.
3. Provoz na základě odkupu TI za symbolickou cenu (zpravidla 50.000,– Kč za jednu součást TI – vodovod, kanalizace, veřejné osvětlení , komunikace), kdy jsme následně povinni vše zajišťovat.

Pokud máte nějaké dotazy neváhejte kontaktovat e-mailem Ing.Mazance tomas.mazanec@baracom.cz nebo Ing.Šmejkala jan.smejkal@baracom.cz, rádi Vaše dotazy zodpovíme.

NONSTOP LINKA: 602 328 660, 602 344 840 pro hlášení závad na vodovodech a kanalizacích v péči společnosti BARACOM,a.s.


Aktuality

  • Dne 28.6.2018 po 16. hodině proběhne odečet vodoměrů v lokalitě Hřivno
  • Dne 27.6.2018 po 17. hodině proběhne odečet vodoměrů v lokalitě Zdětín.