O nás

BARACOM a.s.

Stavební společnost BARACOM a.s. vznikla v březnu roku 1995 a má pouze české vlastníky. Závazky k zákazníkům a dodavatelům plní spolehlivě a včas.

Zaměstnáváme stabilní pracovní skupiny s letitými zkušenostmi v oboru.

V současné době provádíme celou řadu projektů výstavby rodinných domů a bytů v lokalitách ve středočeském kraji. Jedná se zejména o Bašť, Kostelec nad Labem, Zdiby, Chotětov, Hřivno, Kojetice a Zdětín.

Vážíme si všech investorů, kteří nám v uplynulých letech dali důvěru, od drobných stavebníků po renomované instituce jako: Torol, Benzina, ČEZ, VÚHÚ Most, Lufthansa, IKEA, Barkotex, DISPO, AG Moto, Radio Svobodná Evropa, belgické a řecké vyslanectví, Zdravotnické zásobování, Ústav pro informace ve vzdělávání, pardubická univerzita, Arcibiskupství pražské, Poslanecká sněmovna, logistický areál Park D8, AUTO HASE – Ořech, nemocnice Karlovo náměstí, avšak největší objem prací jsme zajišťovali pro pražské vysoké školy VŠCHT, ČVUT, VŠE, pro které jsme v průběhu několika let prováděli rekonstrukce studentských kolejí, např. na Strahově, na Praze 6 Sinkuleho kolej, Dejvickou kolej, koleje na Jarově, koleje Sázava, Volha aj.

V neposlední řadě se zabýváme kompletním zajištěním a výstavbou technické infrastruktury (vodovod, kanalizace, elektro, plyn, komunikace, veřejné osvětlení).

Budete- li mít zájem o naše služby, jsme na základě Vašich podkladů připraveni obratem zpracovat a zaslat, poštou i elektronicky, konkrétní cenovou nabídku včetně harmonogramu výstavby.

Rádi Vás osobně přivítáme v našich kancelářích ve Zdibech, abyste se s námi mohli blíže seznámit.

Těšíme se na spolupráci s Vámi.